Chytré osvětlení můžete ovládat odkudkoli

Představte si, že byste svou domácnost mohli ovládat jednoduchým pohybem ruky na displeji svého chytrého telefonu. Podle svých potřeb byste tak mohli rozsvěcet, přidávat teplotu vytápění, ale také vařit kávu, anebo si připravit vanu horké vody před příchodem z práce. Ba co víc, mohli byste na dálku vyprat prádlo v pračce, vyčistit podlahy a koberce a nakoupit, a ještě mnoho jiných věcí. A rozhodně se nejedná o nějakou vzdálenou vizi budoucnosti – to je realita, kterou můžete mít brzy doma. Stačí, když vsadíte na internet věcí.internet věcí.png
Internet věcí představuje chytrou domácnost, kterou můžete snadno ovládat na dálku, aniž byste nutně museli být v domě. Takže když vám například přijde balíček a vy to zjistíte, můžete poslíčkovi na dálku odemknout dveře a rozsvítit na chodbě, aby mohl zásilku položit dovnitř. Díky kameře budete mít vše pod kontrolou.
Chcete si všechno vyzkoušet, abyste věděli, jak je život v takové chytré domácnosti pohodlný? Pořiďte si chytré osvětlení philips hue lightpark.cz a uvidíte, že si jej brzy zamilujete!
Už nikdy se vám nestane, že byste museli po tmě na schodech tápat, kde máte vypínač. Dokonce nebude muset tápat ani vaše návštěva, která vás přijde navštívit. Chytré osvětlení můžete pohodlně ovládat přes internet, jednoduchým stiskem tlačítka na displeji vašeho chytrého telefonu.chytré osvětlení.jpg
Tímto způsobem můžete snadno rozsvítit i zhasnout všechna svítidla v domě, od velkých stropních svítidel, přes bodová světla, až po malá stolní svítidla. Můžete je ovládat všechny současně anebo po jednom anebo třeba podle jednotlivých pokojů.
Jakmile si vše jednou vyzkoušíte, tak si tento systém zamilujete, protože budete mít vše pevně pod kontrolou, ať jste zrovna kdekoli. Na své osvětlení se tak budete moci plně spolehnout a rozhodně už nikdy po odchodu z domova nezapomenete zhasnout.

4/5 - (1 vote)