Udělejte si doma pohodlí

Ať doma či na zahradě, všude můžete mít svůj pohodlný koutek na relaxaci a odpočinek. Co si pořídit do domu abychom si měli po práci kde pořádně odpočinout?
látková houpačka
·         Houpací síť
Houpací sítě jsou výborným prostředkem k relaxaci na zahradě. Pohupování je pro člověka příjemné a s knihou nebo vychlazeným nápojem bude čas letět, že ani nebudete vědět jak. Houpací sítě jsou poměrně levné – dají se sehnat asi od 500 Kč. Není však ideální koukat jen na cenu sítě, důležitá je kvalita materiálů, ze kterých je houpací síť vytvořena.
·         Závěsná křesla
Houpací závěsná křesla jsou vhodná jak do exteriéru, tak i do interiéru. Houpací křesla se vyrábí ve velikostech pro děti i dospělé takže mohou být v každém pokoji. Důležitá je kvalita materiálů kvůli maximální bezpečnosti. Křeslo můžeme umístit ke stropu nebo k němu pořídit stojan. Závěsná křesla nejsou nejlevnější záležitostí, kvalitou však předčí veškerá očekávání. Cena křesel se pohybuje bez stojanu kolem 5000 a se stojanem asi 1000 Kč.
houpací křesla
·         Posezení na terasu
Posezení na terasu si můžete pořídit z různých materiálů, například ratan, plast, kov v kombinaci s textilem apod. Většinou se zahradní nábytek na terasu kupuje v setu a obsahuje pohovku, křesla a stůl. Dobré je dokoupit odpovídající textilní polštáře a polstrování, abyste nemuseli sedět na studeném nábytku. Z pohledu trvanlivosti je nejvýhodnější nábytek z kovu, popřípadě dřeva. Ceny zahradního nábytku se velice liší dle materiálu a dané sestavy, nejsou však levné.
·         Houpací křeslo
Stará dobrá klasika. Měli je babičky v pohádkách, proč si ho nepořídit domů. Počtení knížky v houpacím křesle, teplý čaj, vítr za oknem. Co si více přát? Dřevěná houpací křesla s polstrováním se dají v současné době sehnat poměrně lehce, když se vám zadaří, můžete sehnat i krásný historický kousek z bazaru. Cena za nové křeslo se pohybuje kolem 2500 Kč.