Auto pořídíte na splátky i s exekucí


V životě se stávají různé nepříjemnosti, a jestliže někdy uděláte fatální životní chybu, špatné rozhodnutí, můžete ji draze splácet. Týká se to například těch, co rozjeli nějaké podnikání, a jejich záměr jim nevyšel, špatně odhadli situaci, a k tomu jim naházela klacky pod nohy i zákonná legislativa. Dostat se do exekuce je dnes bohužel jev velmi běžný, a to samo o sobě nevěstí nic dobrého a poukazuje to také na kvalitu současného státního zřízení, anebo na kvalitu těch, co se na řízení státu přímo či nepřímo podílí.

auto na silnici

Jakmile jste v exekuci, rázem je z vás problémový jedinec. Alespoň pro mnoho subjektů, které chcete oslovit ohledně partnerství, anebo prosby v případě pomoci v tíživé situaci. Jedním z problémů, co na vás mohou čekat „venku na ulici“ i doma mezi „přáteli“, je problém obstarat auto na leasing. Kdo je v exekuci, může mít prostě smůlu, a s touto nálepkou obcházíte řadu dalších subjektů, dokud konečně nenarazíte na ten, co s vámi nevyrazí dveře, ale naopak vám nabídne auto na splátky pro lidi s exekucí.

jízda autem

Auto pro závislou činnost

Představte si, že jste v exekuci, ale že byste rádi začali podnikat například v oboru pedikúry a kadeřnictví, a to tak, že si postupně vytvoříte (nebo už ji máte podchycenou) klientelu, za níž budete docházet vy, nikoli oni za vámi. Mohou to být kupříkladu senioři v domovech s pečovatelskou službou, kteří jsou špatně pohybliví a mobilní, a pro tyto účely automobil využijete naprosto dokonale.

Nakupovat auta na leasing jen proto, abyste vytřeli zrak sousedům, anebo pro situace, kdy jej budete mít k dispozici pouze pro občasné výlety do přírody, tak na to vám vystačí si vůz pronajmout z autopůjčovny. A zrak žádnému sousedovi nevytřete, protože dnes je aut na silnicích tolik, že by muselo být pozlacené, nebo levitovat v prostoru, aby vám jej někdo doopravdy záviděl.