Kina a webové stránky

Nejen pro restaurace, nemocnice, školy a firmy je web důležitý. Velký význam hrají webové stránky i pro kina a divadla. Pojďme se podívat na dva typy kin. Prvním typem může být klasické divadlo v menším městě, které se zároveň prolíná i s divadlem. Většinou tato kina za den promítají tak dva filmy plus občas mají divadelní představení. Takže jejich webové stránky toho nemusí tolik obsahovat jako druhý typ, o kterém si povíme potom. Kina v menších městech mají většinou jeden sál na promítání, takže na stránkách nemusí vysvětlovat, kde se jaký film odehrává. Takže na webových stránkách je dobré napsat kontakty a místo, kde se kino nachází. Dále filmy, které se právě promítají nebo se promítat budou.

www

Nesmíme zapomenout na kalendář, kde při každém najetí myší uvidíme, co se daný den hraje. Je to pohodlnější než brouzdat v několika filmech a hledat dané datum. Velkým plusem jsou i rezervační systémy, díky kterým si můžete lístek rezervovat, a pak si ho dojít vyzvednout a zaplatit. Nebo je tu i možnost si ho rovnou koupit online a vytisknout si ho doma. Velkou výhodou je, že na stránkách kina můžete najít i promítání filmů pro školy, stačí si vybrat a spojit se s osobou, která to má na starost. Druhým typem jsou kina ve velkých městech, kde je několik sálů, několik filmů za den, plus nějaké věrnostní karty a programy, slevy pro děti, studenty a mnoho dalších věcí. To vše se na stránkách velkých kin musí objevit.

www

Která kina máte radši? Ty menší městská kina nebo ty velká jako je Cinestar? Důležité je, pokud jde například o ty Cinestar kina a někdo si chce vytvořit účet, získat kartu a výhody, aby tam byl prostor pro registraci. Nikomu se v poslední době nechce stát frontu při hromadě lidí nebo je nechce zdržovat, když chtějí jít na film. Navštěvujete kina často nebo jen výjimečně? Jaký film byl zatím váš nejoblíbenější?