Z útulku

Vzpomínám si, když jsem se konečně už odstěhovala na vesnici, kde bydlel přítel a řekli jsme si oba dva, že budeme bydlet spolu. Ono se to vlastně také vyplatí. Byla jsem opravdu za to ráda, že to přítel se mnou myslí vážně, protože jsme s přítelem spolu chodili už asi čtyři měsíce a mým rodičům se zdálo, že to přijde takové, že on to se mnou nemyslí vážně. Jenomže mě tohle nařčení vždycky opravdu tak hodně vadilo, takže jsem se přítel zeptala, jestli bychom nemohli náš vztah posunout někam dál. A přítel na mě chvíli koukal, protože si ze začátku myslel, jestli nemyslím svatbu.

Chodím do útulku pro psy.

Takže se mu ihned musela říct, že myslím hlavně to, ale že bychom spolu bydleli a svatbu nemyslím. Přítel naštěstí souhlasil, protože on mi navíc řekl, že tohle už mi chtěl navrhnout dříve. A opravdu jsem byla šťastná a také překvapená, že tohle přítel říkal, protože mě to ihned pohladilo po duši a potěšilo to mé srdce. A potom, když jsem viděla tu jeho velikou zahradu, která není vůbec využitá, tak jsem si řekla, že by to chtělo něčím zlepšit. Příteli jsem ihned navrhla, že bych si přála nějaká zvířata. Přítel přemýšlel, protože on řekl, že dříve tady zvířata byla, ale později se zrušila, když se odcházelo z domu a lidé se stěhovali pryč.

Máme doma slepice.

Tady předtím nikdo nebydlel. Takže jsem si pořídila po přítelově svolení deset slepic a dvě kočky. Také jsem potom přítel řekla, že aby nám to měl kdo hlídat, že by se nám také hodil nějaký pes. A psa jsme pořídili z útulku. Jsem ráda, že jsem pořídila psa z útulku, protože jsem alespoň pomohla nějakému zvířátku v nouzi. A dokonce i dvě slepice jsem si pořídila v útulku. Byla jsem překvapená, když jsem také viděla v útulku právě ty zmíněné slepice, protože jsem si myslela, že slepice se do útulku vůbec nedávají. Ale jak jsem zjistila, tak možné je opravdu všechno. A máte také doma nějaké zvíře, které je z útulku? Já tohle moc podporuji a také dokonce pracuji v útulku jako dobrovolník.