Stan, který vám doma sklidí úspěch

V dětství je pro všechny děti významné především to, aby měly možnosti hrát si od rána do večera. A jelikož zbožňují snad všechny typy her a především tu na schovávanou, měli byste jim umožnit mít doma i úkryt, ve kterém budou svými pány. V současné moderní době je lákavé pořídit do dětského pokojíku i stan, který ho zároveň oživí. A pokud ještě teepee pro děti nemáte, neváhejte nad tím – pořídit ho vašim dětem už dnes.
teepee na pláži

Design, který je nezaměnitelný

Vaše děti možná historii indiánů neznají, ale už od malička o nich všude slyší a vidí je v různých pohádkách. Není vůbec žádnou výjimkou, že si tedy hrají na to, že jsou z indiánského kmene a touží po tom, mít ke hře i správné kulisy. Místo obyčejného stanu jim pořiďte teepee, které je velmi nynější a seženete ho v různém designu.
Můžete se spolehnout na to, že nalezete přesně ten typ, který s dětským pokojíčkem splyne a prohloubí jeho kouzelnou podstatu.
teepee v noci

Výhodou je materiál i vzdušnost

Na rozdíl od všech ostatních typů stanů, se tento považuje za výhodnější alternativu i z hlediska bezpečného hraní. Povrchový materiál je z lehké a prodyšné látky, která nezadržuje žádný vzduch, ale přirozeně ho nechává pronikat dovnitř a ven. Vaše děti ho tedy můžou využít i v době horkých letních dnů na jejich zahradu, kde jich bezchybně ochrání před sluníčkem, ale rovněž se postará o to, aby jim v něm nebylo příliš velké horko.
Hlavní konstrukce je ze dřeva. Tato skutečnost ve vás může vyvolat jistotu, že budete mít doma opravdu spolehlivý materiál, který odolá i většímu nátlaku. I díky němu však teepee získá stabilitu, když ho postavíte a vaše děti nebude trápit to, že by jim spadl na hlavu nebo se brzy zničil.
Ozvláštněte vašim dětem jejich hraní a dopřejte jim úkryt, ve kterém si budou dělat, co chtějí. Jejich dětský pokoj bude rázem pohádkovější, a to i díky tak praktickému a krásnému stanu, který si dnes přeje mít doma už každé malé dítě.