Solární sprchu na svém pozemku ocení každý

Toužíte po příjemném osvěžení na vaši zahradu? Máte malý pozemek, takže se vám tam bazén nevejde anebo ho na pozemku z různých důvodů nechcete? V tom případě vás jistě zaujme možnost pořídit si venkovní solární sprcha https://eshop.techneco.eu/Solarni-sprchy, která je skvělým řešením svěžího letního osvěžení.

Velkou výhodou venkovní solární sprchy je jistě to, že vám na vašem pozemku zabere jen skutečné minimum místa. Pohodlně se proto vejde i na tu nejmenší zahradu, třeba v zahrádkářské kolonii. Tuto sprchu můžete využívat k sezónní očistě těla stejně tak jako k vodním radovánkám, které ocení především děti.
sprchová hlavice

Nicméně solární sprcha není jen tak obyčejná sprcha. Jak už její název napovídá, tak její velkou předností je to, že ve svém těle sama ohřívá vodu na příjemnou teplotu, aniž byste jí vy sami museli dodávat energii. Voda se totiž v těle sprchy ohřívá samovolně od slunce, což je vlastně ten nejlevnější způsob ohřevu vody, jaký můžete mít. A o tom, že to stojí za to, svědčí samotná čísla – voda se ve sprše může ve slunečný den ohřát až na neuvěřitelných sedmdesát stupňů, což znamená, že je na místě opatrnost, abyste se při použití sprchy neopařili.

Navíc, koupě solární sprchy je poměrně levná záležitost a nevyjde vás na víc, než na několik málo tisíc korun.

Rovněž její umístění na váš pozemek je hračka. Sprchu je ideální umístit na dobře osluněné místo s co nejdelší možnou dobou osvitu. Připevníte ji snadno s pomocí přiložených šroubů do betonu, takže vás to bude stát minimum námahy a nebudete muset nic shánět. A to jediné, co budete pro provoz sprchy potřebovat, je hadice s přívodem čerstvé vody, kterou má na svém pozemku snad úplně každý.
východ slunce

Se solární sprchou si tak užijete příjemné letní vodní radovánky bez starostí a bez složité péče o vodu. Navíc ji můžete využít i k očistě před vstupem do bazénu.