Revoluční kytarový kurz

Jste úplný začátečník, který se chce učit od zkušeného kytaristy? Avšak ne každý má zrovna čas nebo nemá zrovna tu možnost dojíždět například do jiného města, aby se na daný kurz dostavil. To však není problém, protože lekce kytary Petanovykurzy.cz je skvělým příkladem pro to, že učit se na kytaru jde i z pohodlí domova v online podobě.

Pro koho všeho je tento kurz určen? Je třeba říci, že je kurz pro úplné nováčky, což znamená, že jestli už pár akordů umíte a nějaký ten pátek už na kytaru hrajete, tak tento kurz možná by byl spíš opakování toho, co už zvládáte. Takže pokud jste úplným začátečníkem, netušíte co dřív s rukama, nedokážete se dokopat ke cvičení, stydíte se nebo nevíte, co vlastně se máte naučit hrát, tak je tento kurz určitě vhodný pro Vás.

kytarová studentka

Co je na tomto kurzu ale skutečně unikátní, tak to je určitě přítomnost studentky. To znamená, že samotná výuka zachycuje také úplného začátečníka, který se učí hrát, takže budete i vidět, co dělat. Spoustu těchto online kurzů sice ukazují, jak například něco zahrát, ale tímto většinou onen kurz víceméně končí. Každý žák má ale vždy spoustu otázek, protože se kytaře teprve začal věnovat. Peťanův kurz ale bere na své studenty v tomto ohled, jelikož mnoho otázek, na které se většinou nováčci ptají, tento kurz zodpovídá. Díky studentce, která se na kurzu objevuje, můžete odhadovat, kolik času Vám daná lekce zabere, takže si na ni můžete udělat patřičný čas.

lekce ze všech zařízení

Co se tedy za kurz vše naučíte? Peťanův kurz Vás naučí zahrát 7 písniček, které se většina začátečníků chce naučit. Dále Vás naučí základní kytarové rytmy pravé ruky, všechny základní akordy a také Vás naučí i dané písničky zazpívat. Kurz obsahuje 8 lekcí společně s bonusy za velmi skvělou cenu, která Vám umožňuje takzvaný vstup do kytarového světa.

Co je vlastně ke kurzu potřeba? Nic složitého, stačí Vaše kytara, trsátko a kapodastr.