Originální dárky k Vánocům: Máme pro vás jedinečné tipy


Věnujte osobní dárek

Pokud přemýšlíte, čím obdarovat vaše rodiče či prarodiče, radost jim udělá dárek, který bude od srdce. Babičky a dědečkové si rádi prohlíží fotografie, vzpomínají, ukazují je svým známým. Zkuste pro ně vyrobit kalendář či fotoknihu, ať mají vše pěkně pohromadě. Až budete tvořit kalendář, nezapomeňte na tématiku. Ať nemáte zimní čepice na stránce, kde je červen, nebo plavky v únoru.

Veselá_fotografie

Kalendář i fotoknihu hravě vyrobíte doma online, odešlete a do dvou týdnů vám přijde domů. Nemějte strach, programy jednotlivých foto společností jsou dělané jednoduše, aby to zvládl opravdu každý. Sice vám chvíli zabere, než vyberete vhodné fotografie, ale za tu radost vašich blízkých to stojí. Vaše fotografie půjde vytisknout i na hrneček, polštářek nebo třeba magnet na lednici. Nabídka je veliká, tak se podívejte a pusťte se do toho.

Od srdce je i ten vyrobený

Pokud ve vašem těle spí kreativní duch, vzbuďte ho. Před Vánoci je ten pravý čas. Pro své přátele můžete vyrobit svíčku, mýdlo, vonný sáček, pampeliškový sirup či domácí marmeládu. Možností je spousta a věřte, že na výrobě většiny věcí není nic složitého. Stačí vám ingredience a chuť tvořit. Pokud máte dobrou přítelkyni, vyrobte ji deníček vašeho přátelství a nemusíte ho tvořit jen vy. Nechte volný prostor i pro jejího kreativního ducha.

vyrobený_dárek

Pokud máte ve své blízkosti rodinu s malými dětmi, nadělte jim ručně vyzdobenou vánoční kroniku či cestovatelský deník. Uvidíte, jakou jim uděláte radost.

Aby si ho poznal

Obzvláště originální jsou i dárky se jménem. Přeci jen nikdo z nás nechce po příchodu do práce zjistit, že si nemá do čeho udělat kávu, protože nový kolega si půjčil jeho hrneček. Když bude ale na hrnečku jméno, věřte, že téměř nikdo si ho bez dovolení nepůjčí. Vybrat můžete i plecháček s vlastním potiskem. A to samé platí o propisovacích tužkách. Jen co si nějakou oblíbíme, někde se záhadně ztratí. Pokud na ní bude jméno, neztratí se už nikdy. Tak pro jaký dárek se rozhodnete vy?