Jak na auta

Už jako dítě jsem snila o tom, že budu mít perfektní model auta, které mi budou všichni závidět. Nebyl to jen obyčejný výkřik do tmy. Já po autě opravdu toužila. Jako dítě jsem si spíše hrála s autíčky a své oblíbené jsme si vysnila. Měla jsem slabost pro velká auta typu třeba Jeep. A líbí se mi dodnes. Navíc když to tak vezmu, tak velká auta jsou i praktičtější. Vleze se do toho celá rodina a navíc můžete vzít sebou i více věcí. Velká auta se hodí jak na dlouhé výlety, tak i na nákupy.

Auto není levná záležitost

Pro mě auto je ale i módní doplněk. Sice mám obyčejnou starší fabii, ale stačí mi. Můj sen je ale pořádný „offroud“, prostě takového obojživelníka. Bavilo by mě s ním závodit a nebo jezdit těžkým terénem. Bylo by to prima, ale pak taky jeho údržba by byla pěkně velká. Já bych auto asi měla nonstop od bahna 🙂 to bych pak musel a mít dvě zaměstnání, protože to druhé bych měla jen na provoz auta. A co teprve benzin! To bych se asi taky nedoplatila. V tomto ohledu jsou zase dobrá malá auta. Pro ty, kteří chtějí mít auto a zároveň ušetřit. Pro tyto účely doporučuji malé autíčko s nízkou spotřebou. Já takovým autíčkům říkám auta pro důchodce.

Při nákupu auta buďte pečliví

Upřímně, v malých autech vidím většinou jen důchodce. Na tom ale není nic špatného, taková autíčka jsou skromná a nepotřebují velkou garáž 🙂 A kde sehnat to nejlepší auto? Je více typů. Jednak pokud chcete úplně nové auto, tak vám nic jiného nezbyde, než navštívit ověřené autosalony. V tom případě si ale hodně připlatíte, protože mít nové auto je v dnešní době docela zázrak. Jsou docela dlouhé čekací doby, jak já tomu říkám. Ale pokud chcete prověřené, pěkně zajeté auto, tak doporučuji autobazary, kde najdete hodně tipů různého věku, velikosti a značek. V dnešní době ale už i autobazary jsou vyprodané. To jsem zažila na vlastní kůži, když jsem dva navštívila a výběr byl opravdu malý. Doporučuji auto kupovat s rozmyslem. Přeci je to velká záležitost.