Astrologie a kvalita našeho bydlení

Jak bydlíme – o nás hodně vypovídá. Jestli je náš domov příjemný, útulný – anebo prostě nedostatečný. Díky Astrologii můžeme ale zcela přesně zjistit, kdy nám nastal ten správný čas k úpravě našeho domova. Ale pozor! Funguje to i obráceně. Stačí negativní aspekty v našem horoskopu a hned víme dobu, kdy si s bydlením není co zahrávat. Astrologie nám může např. zjistit, jestli je termín koupě bytu či chaty dobrý, anebo akorát proděláme.
Klíčem v Astrologii ohledně bydlení je náš 2.dům, kde jeho obsazení nám leccos napoví. Máme-li ve druhém domě planety třeba Venuši, může být kvalita našeho domova harmonická a láskyplná.
vládnoucí planeta bydlení - Venuše
Ale co když tam mám jiné planety – třeba Uran? Pak je nebezpečí, že o své bydlení můžete přijít. V nativním (narozeninovém) horoskopu to může znamenat problém s bydlením, časté ztráty a další nepříjemnosti. V tranzitním horoskopu (horoskop současnosti vložený do našeho narozeninového horoskopu) nám zrovna ten Uran může naznačit, že se může stát něco nečekaného, mimořádného. A přidá-li se k tomu Neptun, zvyšte ostrahu svého bytu. Je v nebezpečí!
astrologický vládce bydlení – Znamení býka
Znamení, které se váže k bydlení, je Býk. Jestliže máte např. Slunce v Býku (takovéto osoby se v běžné slangové řeči nazývají Býky), s největší pravděpodobností Vás bydlení může zajímat více, než ostatní ve Vaší blízkosti. A přidá-li se k tomu planeta Venuše (v Býku), tak si luxusní bydlení vyloženě užíváte. Doufejme, že bydlící idylku nám nezkalí nějaký negativní aspekt, který by nám luxus mohl pořádně překazit. To nám mohou předpovědět naše tranzitní horoskopy, takže na nepohodu v daném čase můžeme být připravení.
Venuše je odjakživa spojená s láskou. Málokdo si však uvědomí, že Venuše je také symbolem našeho majetku, cenění si sebe sama, a do jisté míry i to bydlení je zde přítomné. Venuše je vztah – k čemu? To nám podbarví znamení, ve kterém je Venuše obsažena, případně aspekty dalších planet.
Co říci závěrem? Astrologie není jenom zábava, horoskop může být mapou Vašeho života, bez které byste mohli ztroskotat.