Vstřícná nebankovní hypotéka je tu i pro vás

Jestliže se zajímáte o nebankovní hypotéku, tak jste si také jistě zjistili, jaké podmínky musíte naplnit proto, abyste o takový úvěr mohli úspěšně požádat. Velkou výhodou nebankovní hypotéky je jistě to, že nemá příliš mnoho složitých a nepřehledných podmínek, a pokud splníte dvě základní, můžete se těšit na peníze v rekordně krátkém čase.

zlato

První podmínka se shoduje se všemi ostatními půjčkami, na jaké jen můžete na finančním trhu narazit. Jde o to, zda máte dostatečné pravidelné příjmy, abyste z nich mohli splácet splátky půjčky i s úroky. Povinnost tuto skutečnost ověřit má každý poskytovatel, ať už o úvěr požádáte kdekoli. Navíc, jedná se o pojistku, která před nevýhodnou smlouvou chrání nejen věřitele, ale také vás. V případě, že byste v budoucnu nebyli schopni své závazky splácet, tak byste se dostali do nemalých potíží. A to si nikdo nepřeje.

Druhá podmínka je specifická pro všechny nebankovní hypotéky, ovšem narazit na ni můžete také u amerických hypoték. Jedná se o záruku za úvěr v podobě nemovitosti. Záleží pouze na vás samotných, jakou nemovitost k ručení za úvěr zvolíte. Stejně tak možná je hypotéka na pozemek jako třeba i hypotéka na družstevní byt či na garáž. Při výběru vhodné nemovitosti byste měli myslet na to, jaká je její hodnota a zda aktuální tržní cena nemovitosti koresponduje s výší půjčky, o jakou máte zájem.

Právě adresa zvolené nemovitosti je údaj, který je potřeba uvést již v samotném formuláři žádosti o nebankovní úvěr, který vyplníte na internetu. Takový údaj celý proces žádosti o půjčku výrazně urychlí, protože díky hrubému odhadu hodnoty nemovitosti vás bude moci zástupce společnosti kontaktovat s konkrétní nabídkou výše úvěru.

zlaté cihly

Právě péče, jakou vám nebankovní společnost při vyjednávání půjčky poskytne, je naprosto specifická – na takovou vstřícnost v žádné bance nenarazíte. Nebankovní společnost zajistí vše od A až po Z za vás a vy až úplně nakonec podepíšete smlouvu – pokud vám bude vyhovovat.