Trápí vás problémy ohledně intimních partií?

Zaměříme se tedy na muže a jejich přednosti a jejich chlouby. Většinou jsou se sebou spokojení, ještě aby nebyli, protože většinou je všechno takzvaně „v pohodě“, ovšem mohou přijít mnohem větší a horší starosti, které musíme začít řešit.
Erektilní dysfunkce jsou u mužů přetrvávající potíže, které způsobují, že muž nemůže dosáhnout erekce, nebo si ji nemůže udržet, což je nezbytné k dosažení úplného pohlavního styku. Tyto problémy se řeší především úpravou životního stylu, ale také psychoterapií a následně doplňky stravy, které vám pomohou ještě upravit právě erekci.

Co znamená úprava životního stylu?
Hned na začátku vám bude jasné, že není zdravé kouřit a pít a také například nezdravě jíst. Proto musíte tyto špatné věci omezit, či s nimi přestat a začít žít trochu zdravě. Takže žádné kouření, ani používání drog, žádné pití nadměrného množství alkoholu, nebudete se zbytečně přetěžovat a stresovat, ale naopak chce to více pohybu a starat se o zdravou stravu, alespoň občas si dopřát něco výživného a zdravého. Životní styl je totiž komplexně podmíněný právě našim zdravím a také různými problémy.
Co znamená psychoterapie?
V dnešní době se jedná zhruba o dvacet procent psychicky podmíněných problémů s erekcí. Často je to z obav, že neuspokojíte svou partnerku. Zbytečně si říkáte, že něco není v pořádku, jak se na vás bude dívat, nebo nevíte, co očekává. Po krátkém rozhovoru s partnerkou tak často tyto příznaky zcela odezní a vy se budete cítit lépe. I když si to možná neuvědomujete, tak je to také základní bod, který byste měli sami v sobě vyřešit a s partnerkou si vysvětlit svá očekávání apod. V případě složitějších problémů totiž nastupuje na řadu psychiatr nebo psychoterapeut.

Jak se to všechno léčí?

Nemusíte se však ničeho obávat, jakmile začnete s těmito předešlými úpravami svého života, tak se vám možná všechno zlepší úplně nebo alespoň částečně, takže vám budou už jenom stačit podpůrné prostředky na erekci a budete mít své problémy vyřešené.