Snímací rovnátka

Tyhle pomocníci na opravu zubů budou jednoznačně přímo pro vás na míru. Snímací rovnátka se dávají většinou na noc a jsou vždy jako doplňující právě k těm, které jsou na pevno. Jakmile se sundají ty na pevno, tak je potřeba, dávat si na noc tyhle snímací rovnátka, aby vaše zuby byly krásné už napořád, takže o tomhle také je potřeba popřemýšlet. Vyberte si hned. Myslete na svoje zuby, protože je jasné, že máte jenom jedny po celý život a je potřeba dbát o ně s co největší přesností a tak, aby to bylo opravdu co nejvíce znát. Vybírejte si z několika barevných kombinací gumiček.

kolejnice

Vše uděláme pro vás pro naše pacienty na míru, po důkladné analýze a po důkladné vyšetření, které zahrnuje nejrůznější rozbory, rentgenové snímky, otisky a tak dále. Vyberte si toho správného specialistu, který vám nabídne tolik, co vy budete chtít, a hlavně co vaše zuby budou potřebovat, protože, jak jsme se již zmiňovali, o tohle je potřeba pečovat, to je nesmírně důležité, a navíc asi víte, jaká je to bolest, když máte zubní kaz nebo když máte nějaký jiný problém. Je to důležité.

Typ rovnátek

Děti spíše chtějí mít rovnátka nějaká barevná, třeba červená, růžová, žlutá a podobně. Dospělí lidé spíše chtějí tuhle nedokonalost v jejich očích skrýt, protože si třeba nesprávně myslí, že to není vhodné, dávat si rovnátka ve vyšším věku, ale mýlí se, jelikož tohle je nezbytně nutné a stoprocentně to má nějakou cenu a mát o hlavně smysl.

zubní rail

Kompletní služby
My pro vás máme jedinečné, kompletní služby. Spolupracujeme s čelistní klinikou, takže dokážeme vyřešit problémy ve vaší ústní dutině hned a profesionálně. Spolupracujeme hlavně s kvalifikovanými, zkušenými zubními lékaři, a to nejen v Praze. Záleží nám na kvalitě odvedených služeb a práce. Náš tým je početný a každý lékař má na starosti nějaký obor, který je mu blízký a je pro něj specializovaný.