Přes den posezení, v noci poležení

Víte, který kus nábytku je v každém bytě nejdůležitější? Je to pochopitelně postel. Sedět se dá i na zemi a stůl také není to hlavní. Ale zkusili jste si někdy ustlat na podlaze? Někdy může být problém malý byt. Je jasné, že do garsonky se nám toho asi příliš nevejde.

 • Spaní se v tomto případě dá vyřešit docela jednoduše.
  • Jak?
  • Koupí pohovky na každodenní spaní.

četba časopisu

Možná, že vás od tohoto nápadu známí zrazují, protože se obávají o vaše záda. Spát každý den takto nepohodlně přeci musí být po nějaké době doslova ubíjející. Není to tak docela pravda. Záleží jen na tom, jaký druh si do svého bytu pořídíte.

 • Pokud zvolíte kvalitu, pak zabijete dvě mouchy jednou ranou.
  1. Ušetříte mnoho místa.
  2. Budete spát jako v bavlnce.

Tento druh nábytku není ale určen pouze pro majitele malých bytů. Do svých interiérů si je pořizují i ti, kteří nechtějí své nocující návštěvy ukládat na nepohodlná nafukovací lehátka nebo dokonce na předpotopní spartakiádní konstrukce, ze kterých po jedné noci nebezpečně trčela péra.

Vkusné i praktické

Rozkládací pohovku můžete přes den využít k příjemnému posezení a v noci k blahodárnému spaní. Její výhodou je, že nezabere moc místa a naopak udělá velkou službu. Jestliže zvolíte tu, která má úložný prostor, pak ještě ušetříte v bytě jednu skříň.

 • Můžete do jejích útrob dát například sezónní oblečení nebo ložní prádlo.
 • Děti si do ní mohou uskladnit své hračky, které tak budou bleskově uklizené.
 • Je to zkrátka „vychytávka“, která se uplatní v každém interiéru.

druh sofa

Navíc máte u kvalitních prodejců jistotu, že nebude váš pokoj hyzdit, ale okrášlí ho svým dokonalým designovým ztvárněním. Stačí si vybrat tu, která se do vašeho bytu nejlépe hodí. Barevná škála je opravdu velká a materiály volené tak, aby se shodly s ostatním nábytkem. Ať už máte byt zařízený moderně nebo například v rustikálním stylu.