Povyšte vaše erotické touhy na skutečnot

Erotické masáže měly v dřívějších dobách pejorativní nádech, ale s větší gramotností obyvatelstva se přicházelo postupně na to, že erotika je naprosto přirozená věc a může a mělo by se o ní také i mluvit.

Erotické masáže splňují vše, co se od nich očekává. Především po erotickém jiskření a nabuzení přijde příjemná úleva a muž zatouží si tyto krásné chvilky zopakovat. Jestliže nemá stálou partnerku, jsou tyto druhy slastných masáží to pravé. Ale i během manželství se může vyskytnout krize a manželky, které jsou zvyklé „trestat“ manžela tím, že se odstěhují z ložnice, by si měly dobře rozmyslet příští trest. Protože muž je prostě samec a potřebuje sex. Sexuální styk nelze prostě jen tak škrtnout. A navíc, erotická masáž není považována za nevěru. Je to prostě byť placená, ale příjemná služba.

žena bikiny

Co vás čeká? Především si masérku vyberete a zarezervujete podle vašich představ. Bude vás čekat svůdná krásná dívka, se kterou společně vstoupíte do sprchy a erotické jiskření může začít (pokud již nezačalo před vstupem do salonu). Není krásnější pohled než na vzrušující ladné křivky ženského těla vyšperkované uměním smyslnosti. Po nabuzující sprše se v županu odeberete na lůžko, kde bude probíhat erotická masáž. Ubezpečujeme vás, že župan velmi rychle svléknete, jen co se vašich intimních partií dotkne ženská ruka.

sprcha žena

Masérka vám vysvětlí, jak bude masírování probíhat a můžete se domluvit na detailech. Součástí masírování je i ruční vyvrcholení, kterému se přikládá dostatek času a vy si můžete určit (pokud se vám to povede) kdy k vyvrcholení má dojít – zda v průběhu či na konci masáže. Ale buďte zcela bez obav, i dřívější ejakulací tyto erotické hrátky nekončí. Příjemná a vzrušující masáž pokračuje dál. Slečna natře vaše tělo vonným éterickým olejíčkem a bude vás masírovat svým vlastním tělem (body-to-body). Dráždivě se dotýká ňadry i svým klínem vašeho těla. Nezapomene na vaše boky, zadní partie, stehna, hruď. Vše pěkně pomalu, dráždivě až do blaženosti.