Plot patří k domu

Každý dům by měl mít také plot, který dokonale doplní pohled na dům a také vytyčí hranici pozemku od toho sousedního. Plot Vám také zajistí soukromí a pocit bezpečí, který každý z nás potřebuje. Navíc díky plotu odradíte zloděje a také zvěř, která by Vám mohla poničit dřeviny na zahradě. Pokud přemýšlíte o plotě, tak zvolte buď plot betonový, pletivový, nebo plot dřevěný.

Plot pletivový je klasika, která se používá už desítky let. Díky tomuto plotu se k Vám na zahradu nedostanou zvířata a také ho můžete, opatři ostnatým drátem a to i dvojitým. Navíc je tento plot lehce realizovatelný a můžete s ním oplotit jakýkoliv pozemek. Jde o ideální poměr cena a kvalita.

ploty (4)

Plot dřevěný je méně oblíbený plot a spíše se používá dřevo do výplní. Dřevo má nevýhodu v tom, že se o něho během let musíte starat a ošetřovat ho. Ovšem můžete si vybrat z mnoha druhů dřeva a také z mnoha lazur, či laků. Dřevo Vás také nevyjde nějak draze a můžete si ho pořídit již za pár tisíc korun. Jeho realizaci zvládnete i sami své pomocí.

ploty (3)

Betonové ploty Hodonín je nejvhodnější varianta, která existuje. Dokonale převýší všechny vlastnosti ostatních plotů. Jeho výška může být až 3 metry a zajistí Vám naprosté soukromí. Navíc na plot nepotřebujete žádné stavební povolení a můžete vybírat z mnoha dekorů a výplní. Výplně mohou být na pohledové straně, nebo na každé straně. Také má plot protihlukovou a povětrnostní bariéru, která se hodí snad vždycky. Plot vydrží desítky let bez ošetřování a vyplatí se do něho investovat finance, ty se Vám za pár let vrátí. Tento plot má navíc snadnou a celkem jednoduchou montáž.

Pokud tedy hledáte vhodný plot pro Váš dům, nebo chatu, tak běžte do betonové varianty plotu. Zaručeně Vám vydrží dlouhé roky a budete si moct vybrat z mnoha dekorů a výplní. Navíc se o něho nebudete muset každý rok starat a nijak ošetřovat.